Ciocolată cu portocale, încă un gust al copilăriei. Pe vremea aia mă uitam la Kojak alb-negru şi-acolo încercau să-l dezveţe pe unu' de droguri, cu combinaţia asta. Era vremea sărbătorilor, aşa că m-am înfipt drept sub brad, unde erau ciocolatele si portocalele. Combinaţia asta imi place şi-acum, îmi aduce miros de cetină-n nări..
Seen today
-
“It is a good rule in life never to apologise. The right sort of people do
not want apologies, and the wrong sort take a mean advantage of them.”
PG Wodehou...
Acum 9 ore

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu